Katalog Specialudstilling 2020

Hvid





Dommer: Lars Moos Hansen


Point



1


1,0


Jørgen Abrahamsen


92



2


1,0


Jørgen Abrahamsen


94



3


1,0


Jørgen Abrahamsen


93



4


1,0


Rasmus Westergaard

U

95



5


1,0


Rasmus Westergaard

U

93



6


1,0


Rasmus Westergaard

U

IM



7


1,0


Nicolai Høst


95



8


1,0


Nicolai Høst


96



9


1,0


Lars K. Mortensen


94



10


1,0


Lars K. Mortensen


92



11


1,0


Lars K. Mortensen


94



12


0,1


Jørgen Abrahamsen


96



13


0,1


Jørgen Abrahamsen


93



14


0,1


Jørgen Abrahamsen


95



15


0,1


Jørgen Abrahamsen


96



16


0,1


Jørgen Abrahamsen


95



17


0,1


Rasmus Westergaard

U

95

Juniorklubmester


18


0,1


Rasmus Westergaard

U

94



19


0,1


Rasmus Westergaard

U

93



20


0,1


Rasmus Westergaard

U

IM



21


0,1


Nicolai Høst


97

Gruppevinder


22


0,1


Nicolai Høst


94



23


0,1


Nicolai Høst


96



24


0,1


Nicolai Høst


94



25


0,1


Lars K. Mortensen


93



26


0,1


Lars K. Mortensen


92



27


0,1


Lars K. Mortensen


93



28


0,1


Lars K. Mortensen


94



29


0,1


Lars K. Mortensen


92



30


0,1


Jacob og Simon V. Hansen

U

93



31


0,1


Jacob og Simon V. Hansen

U

IB



32


0,1


Jacob og Simon V. Hansen

U

91











Sort





Dommer: Per Alman Nielsen





33


1,0


Søren Hugo Høy


92



34


1,0


Niels Westergaard


94



35


1,0


Niels Westergaard


93



36


1,0


Niels Westergaard


95



37


1,0


Niels Westergaard


92



38


1,0


Lars K. Mortensen


92



39


1,0


Henrik Vest Hansen


91



40


1,0


Nils Svensson


89



41


0,1


Søren Hugo Høy


93



42


0,1


Søren Hugo Høy


92



43


0,1


Søren Hugo Høy


95



44


0,1


Søren Hugo Høy


95



45


0,1


Niels Westergaard


94



46


0,1


Niels Westergaard


93



47


0,1


Niels Westergaard


96

Gruppevinder


48


0,1


Niels Westergaard


95



49


0,1


Niels Westergaard


94



50


0,1


Lars K. Mortensen


92



51


0,1


Lars K. Mortensen


92



52


0,1


Lars K. Mortensen


93



53


0,1


Lars K. Mortensen


91



54


0,1


Henrik Vest Hansen


0



55


0,1


Henrik Vest Hansen


92



56


0,1


Henrik Vest Hansen


94



57


0,1


Henrik Vest Hansen


94



58


0,1


Nils Svensson


89



59


0,1


Nils Svensson


93



60


0,1


Nils Svensson


91











Gul





Dommer: Sofus Ludvigsen





61


1,0


Simon Bering Nielsen

U

93



62


1,0


Simon Bering Nielsen

U

90



63


1,0


Simon Bering Nielsen

U

92



64


1,0


Jan Lauridsen


94



65


1,0


Jan Lauridsen


91



66


1,0


Jan Lauridsen


90



67


1,0


Leif Nielsen


93



68


1,0


Leif Nielsen


94



69


1,0


Leif Nielsen


91



70


0,1


Simon Bering Nielsen

U

90



71


0,1


Simon Bering Nielsen

U

91



72


0,1


Simon Bering Nielsen

U

92



73


0,1


Jan Lauridsen


96

Gruppevinder


74


0,1


Jan Lauridsen


94



75


0,1


Jan Lauridsen


0



76


0,1


Leif Nielsen


93



77


0,1


Leif Nielsen


94



78


0,1


Leif Nielsen


94











Blå





Dommer: Erik Vestergård





79


1,0


Lars K. Mortensen


97

Grupppevinder


80


1,0


Erik Petersen


93



81


1,0


Erik Petersen


94



82


1,0


Nils Svensson


91



83


0,1


Jürgen Haisch


IM



84


0,1


Jürgen Haisch


IM



85


0,1


Jürgen Haisch


IM



86


0,1


Leif Nielsen


92



87


0,1


Leif Nielsen


92



88


0,1


Leif Nielsen


92



89


0,1


Lars K. Mortensen


94



90


0,1


Lars K. Mortensen


93



91


0,1


Erik Petersen


94



92


0,1


Erik Petersen


95



93


0,1


Erik Petersen


96



94


0,1


Bjørn Nyrnberg


93



95


0,1


Nils Svensson


90











Rød





Dommer: Lars K. Mortensen





96


1,0


Morten Schytte


93



97


1,0


Morten Schytte


96

Gruppevinder


98


1,0


Morten Schytte


95



99


1,0


Morten Schytte


94



100


1,0


Morten Schytte


95



101


1,0


Bjørn Nyrnberg


94



102


1,0


Bjørn Nyrnberg


94



103


1,0


P.H.-J. Bondehøj/Kjørup


93



104


1,0


Jens Jørgen Jørgensen


93



105


1,0


Jens Jørgen Jørgensen


93



106


0,1


Morten Schytte


95



107


0,1


Morten Schytte


95



108


0,1


Morten Schytte


93



109


0,1


Morten Schytte


93



110


0,1


Morten Schytte


94



111


0,1


Morten Schytte


96



112


0,1


Bjørn Nyrnberg


93



113


0,1


Bjørn Nyrnberg


93



114


0,1


Bjørn Nyrnberg


94



115


0,1


Bjørn Nyrnberg


93



116


0,1


Bjørn Nyrnberg


93



117


0,1


Bjørn Nyrnberg


94



118


0,1


Bjørn Nyrnberg


94



119


0,1


Bjørn Nyrnberg


92



120


0,1


P.H.-J. Bondehøj/Kjørup


93



121


0,1


P.H.-J. Bondehøj/Kjørup


92



122


0,1


Jens Jørgen Jørgensen


96



123


0,1


Jens Jørgen Jørgensen


92



124


0,1


Jens Jørgen Jørgensen


93











Tværstribet





Dommer: Bjørn Nyrnberg





125


1,0


Julia Lauridsen

U

91



126


1,0


Julia Lauridsen

U

90



127


1,0


Lars Moos Hansen


95



128


1,0


Nils Svensson


93



129


1,0


Nils Svensson


93



130


0,1


Julia Lauridsen

U

IM



131


0,1


Julia Lauridsen

U

93



132


0,1


Julia Lauridsen

U

92



133


0,1


Lars Moos Hansen


96

Gruppevinder


134


0,1


Lars Moos Hansen


95



135


0,1


Nils Svensson


90



136


0,1


Nils Svensson


91



137


0,1


Nils Svensson


91











Gul hvidstribet




Dommer: Sofus Ludvigsen






138


1,0


Jürgen Haisch


93



139


1,0


Bjørn Nyrnberg


93



140


0,1


Jürgen Haisch


IM



141


0,1


Jürgen Haisch


93



142


0,1


Jürgen Haisch


91



143


0,1


Bjørn Nyrnberg


94



144


0,1


Bjørn Nyrnberg


93



145


0,1


Bjørn Nyrnberg


95











Sort hvidplettet




Dommer: Søren Hugo Høy






146


1,0


Lars Moos Hansen


92



147


1,0


Erik Petersen


91



148


1,0


Erik Petersen


93



149


1,0


Erik Vestergård


95



150


1,0


Erik Vestergård


92



151


0,1


Lars Moos Hansen


95



152


0,1


Lars Moos Hansen


94



153


0,1


Erik Petersen


95



154


0,1


Erik Petersen


94



155


0,1


Erik Petersen


91



156


0,1


Erik Vestergård


92



157


0,1


Erik Vestergård


91



158


0,1


Erik Vestergård


0



159


0,1


Erik Vestergård


0











Sølv sortbåndet




Dommer: Willy Littau






160


0,1


Henrik Vest Hansen


93











Gul sort columbia




Dommer: Willy Littau






161


1,0


Morten Schytte


94



162


1,0


Morten Schytte


93



163


1,0


Morten Schytte


0



164


1,0


Morten Schytte


0



165


0,1


Morten Schytte


93



166


0,1


Morten Schytte


95



167


0,1


Morten Schytte


92



168


0,1


Morten Schytte


93



169


0,1


Morten Schytte


93



170


0,1


Morten Schytte


94











Legbarfarvet





Dommer: Frank Jørgensen





171


1,0


Lars K. Mortensen


95



172


1,0


Lars K. Mortensen


93



173


1,0


Lars K. Mortensen


94



174


1,0


Lars K. Mortensen


92



175


1,0


Lars K. Mortensen


93



176


1,0


Lars K. Mortensen


94



177


0,1


Lars K. Mortensen


94



178


0,1


Lars K. Mortensen


93



179


0,1


Lars K. Mortensen


92



180


0,1


Lars K. Mortensen


95











Guldhalset





Dommer: Søren Hugo Høy





181


1,0


Jürgen Haisch


0



182


1,0


Lars Moos Hansen


96

Gruppevinder


183


0,1


Jürgen Haisch


90



184


0,1


Jürgen Haisch


92



185


0,1


Jürgen Haisch


91



186


0,1


Jürgen Haisch


0



187


0,1


Lars Moos Hansen


95



188


0,1


Lars Moos Hansen


96











Sølvhalset





Dommer: Frank Jørgensen





189


1,0


Lars Moos Hansen


95



190


1,0


Karsten Sølvhøj


94



191


0,1


Lars Moos Hansen


94



192


0,1


Lars Moos Hansen


92



193


0,1


Karsten Sølvhøj


93



194


0,1


Karsten Sølvhøj


93











Guld sortbåndet




Dommer: Bjørn Nyrnberg






195


1,0


Mette Sølvhøj


93



196


1,0


Mette Sølvhøj


94



197


1,0


Mette Sølvhøj


93



198


1,0


Jacob og Simon V. Hansen

U

90



199


1,0


Jacob og Simon V. Hansen

U

90



200


0,1


Jens B. Andersen


92



201


0,1


Jens B. Andersen


91



202


0,1


Jens B. Andersen


92



203


0,1


Mette Sølvhøj


90



204


0,1


Mette Sølvhøj


91



205


0,1


Jacob og Simon V. Hansen

U

90



206


0,1


Jacob og Simon V. Hansen

U

93



207


0,1


Willy Littau


94



208


0,1


Willy Littau


92



209


0,1


Willy Littau


IM











Brun sortbåndet




Dommer: Bjørn Nyrnberg






210


0,1


Lars Moos Hansen


92



211


0,1


Lars Moos Hansen


95



212


0,1


Lars Moos Hansen


94











Sølv sortbåndet




Dommer: Søren Thomassen






213


1,0


Henrik Vest Hansen


92



214


1,0


Dennis Nielsen


96



215


1,0


Dennis Nielsen


97

Gruppevinder/Klubmester


216


1,0


Dennis Nielsen


95



217


0,1


Henrik Vest Hansen


92



218


0,1


Henrik Vest Hansen


91



219


0,1


Henrik Vest Hansen


92



220


0,1


Henrik Vest Hansen


96



221


0,1


Dennis Nielsen


95



222


0,1


Dennis Nielsen


96



223


0,1


Dennis Nielsen


95



224


0,1


Dennis Nielsen


94











Orange sortbåndet




Dommer: Frank Jørgensen






225


1,0


Børge Gravesen


95

Gruppevinder


226


1,0


Børge Gravesen